Iskolánk felső tagozatos diákjainak egészségnapot szerveztünk. A gyerekek reggeli torna után a következő foglalkozásokon vettek részt: talp- és lapockatorna, személyi higiénia, vércukorszintmérés, rejtett cukrok az élelmiszerekben, okostányér (azaz táplálkozási tanácsadás), elsősegélynyújtás, újraélesztés, „részeg” és „drogos” szemüveg kipróbálása, gyümölcssaláta készítése (és elfogyasztása), iskolai és online bántalmazás, az energiaitalok és az alkoholfogyasztás következményei, törvényi szabályozás. A foglalkozások vezetői védőnők voltak, illetve a rendőrség képviseletében Gurbán Csaba rendőrszázados tartott előadást. Hálásan köszönjük iskolánk védőnőjének, Hegymeginé Sulyok Líviának, hogy ismételten színvonalas egészségnapot szervezett diákjainknak.

















































































































































