Szakkörök

Művészeti szakkörök

„MűvHely” zenei szakkörök Peti bácsival

Diákjainknak a művészeti iskolai foglalkozások mellett lehetőségük van részt venni délutáni  „MűvHely” szakköreinken, ahol Bökönyi Peti bácsi kalauzolja be őket a zenélés csodálatos világába.

Az iskolarádiós foglalkozás mellett hatféle zenés művészeti szakkör működik kamarazenekar jellegű csoportokban: gitár, ukulele, dob, billentyűs, illetve dalíró és táncszakkör, amiket heti rendszerességgel 70-80 diák látogat nagy lelkesedéssel.

smile angol szakkör

SMILE Angol szakkör

Iskolánkban első osztálytól van lehetőség SMILE Angol szakkörön való részvételre, az alap óraszámon túl plusz heti egy órában mind az alsó, mind a felső tagozatos diákok részére.

Sakk

Iskolánkban a sakk szakkör több mint tíz éves múltra tekint vissza, ahol átgondolt, kidolgozott didaktikai módszerekkel történik a sakk oktatása a kezdő szinttől a versenyzői szintig főként az általános iskolások bevonásával.