DKC Advanced Robotversenyt rendeztek a Digitális Tudásközpontban március 21-én. Az ügyességi robotversenyt a középiskolai évfolyamok tanulói számára hirdették meg, és a 2-3 fős csapatok bármilyen robottal versenyezhettek. Iskolánk tanulói, Bökönyi Levente és Bökönyi Benjámin a 2. helyen végeztek. Levente a robot elkészítésében, Benjámin az akadálypálya teljesítésében alkotott nagyot. Kemény, összehangolt csapatmunkára volt szükség a dobogós helyezés eléréséhez. Gratulálunk az újabb nagyszerű eredményhez, és további sok sikert kívánunk nekik! (Még nagyon sok lehetőségük van a sikerszéria bővítésére, hiszen Beni hetedikesként versenyzett a középiskolások között, és Leventének is van még bő három gimnáziumi éve!)