2024. február 24-én lezajlott iskolánk alsós tagozatának a Ki Mit Tud? műsora, ahol minden osztály megmutatta művészi tehetségét!
Az estén látott fellépők sok örömmel és gyakorlással, határaikat feszegetve készültek arra a napra.

Az 1.A osztálytól a Kecskegidák meg a farkas című mesét láthattuk
Felkészítő tanár: Némethné Oláh Éva
Az 1.B. osztály Weöres Sándor: Újjé-vi mese című versét adta elő a Százlábú tánca című feldolgozásban.
Felkészítő tanár és a dal szövegét írta Horváth Teodóra, zenéjét szerezte Horváth Hanna Tulipán gimnazista tanulónk.
A 2.osztálytól a jeges határ állatairól tudtunk meg többet a Pingvinek élete című zenés előadásban.
Felkészítő tanár : Barna Anita
A 3.osztály saját készítésű műsorukat adta elő az István királyfi álma címet kapva.
Felkészítő tanár : Horváthné Barkó Bernadett
A 4.osztály a Csillagszemű juhász című mesét dramatizálta.
Felkészítő tanár : Gunyecz Istvánné

Köszönjük a fellépőknek a színvonalas műsorokat, akik pedig jelen voltak a megtisztelő figyelmet!
Külön köszönjük: Lőrincz Csillának a szervezést, Megyesi Csabáné Nórának és Lakatosné Debreczeni Andreának a díszletekben való segítséget, Bökönyi Péternek a hangosítást.