Május 13-án iskolánk 8.-os tanulói részt vettek a megyei könyvtár és a Lego Build the Change elnevezésű programján. A foglalkozás témája a méhek és a beporzó rovarok védelme volt. Interaktív előadás után a diákok saját ötleteiknek megvalósulási lehetőségeit építették meg a fenntarthatóság, a biodiverzitás megőrzése témájában. Köszönjük a gyermekkönyvtárosok munkáját, nagyszerű program volt.