SPORTVERSENYEK 2015/2016 -os eredmények

BPG Olimpia:

Iskolánk 4-es korcsoportú csapata csapatbajnokságban a 3. helyen végzett.

Csapattagok:

Horváth Gábor, Dobránszki Joel,Nagy Benvenútó, Joszip Trisztán, Svelta Ferenc, Zöldesi József.

 

Egyéniben Dobránszky Joel 1. helyen végzett kislabda hajításból és medicinlabda dobásból is.

A lányok a 6x200 m-es váltófutás     1. hely

Csapattagok:

Galatóczki Dorka, Majláth Salome, Király Noémi, Monostori Jázmin, Tóth Panna, Vakály Vanessza, Kónya Tirza.

Egyéniben Galatóczki Dorka 3. lett kislabdadobásban.

 

Felkészítő tanárok: Tóth János, Gulyásné Czine Ildikó

 

Városi Ügyességi Csapatbajnokság:I

Iskolánk kislabdahajító csapata a Városi Ügyességi Csapatbajnokságon             2. helyezést ért el .

Csapattagok:

Heidinger Alex, Vodilla Armand, Székely Dániel, Dobránszky Joel, Svelta Ferenc.

Középiskolai svédváltó csapatunk              3. helyezett lett.

A futók:          Vodilla Dávid, Sitku Dávid, Kapin Patrik, Berta Máté.

Felkészítő : Tóth János.

Észak-Alföldi Régió Sport XXI. Terematlétika Bajnokság:

2016.január:  iskolánk csapata az Észak-Alföldi Régió, Sport XXI. Terematlétika Bajnokságán csapatbajnokságban             3. helyezést ért el. Felkészítő tanárok: Tóth János, Gunyecz Istvánné, Horváthné Barkó Bernadett, Mikó Sándorné

Csapattagok:

Biró Benett, Gerják Zoé, Gunyecz Péter, Márta Mendel, Patai Kitti, Reskó Bálint, Svelta Anna, Szücs Karina, Tóth Eszter Katica

Regionális Kölyökatlétika Verseny:

Iskolánk csapata 2. helyezést ért el.

Csapattagok:

Biró Benett, Gunyecz Péter, Márta Mendel, Horváth Dávid, Nagy Donátó, Svelta Anna, Szücs Karina, Tóth Eszter Katica, Szücs Golda.

Felkészítő tanárok: Tóth János, Gulyásné Czine Ildikó.

Atlétika Megyei Diákolimpia DÖNTŐ (nagyiskolás):

kislabdahajítás (III. korcsoport):

Joszip Trisztán 2. hely

Tóth Dániel 3. hely

Felkészítő : Tóth János.

Diákolimpia Kisiskolák Megyei Döntő:

Svédváltó lány           2. hely

Tagok: Galántha Tikva, Koncz Liliána, Galatóczki Dorka, Tóth Csenge

 

Svédváltó fiú              3. hely

Tagok: Gunyecz Péter, Tóth Noel Manfréd, Nagy Benvenútó, Reskó Mikeás

Felkészítő tanárok: Gulyásné Czine Ildikó és Tóth János, Gunyecz Istvánné

 

ÖKÖLVÍVÁS

Országos Ökölvívó Diákolimpia:

Iskolánk tanulóinak 3 érmet sikerült elhozniuk az Országos Ökölvívó Diákolimpiáról.

Monostori Lídia ezüstérmet

Tóth Kristóf Illés és Béres Levente pedig bronzérmet szerzett.

Edzők: Barkóczi László, Barkóczi Csaba, Terbócs Róbert

BIRKÓZÁS

ÓNODI SZABOLCS eredményei, aki a NYÍRSPORT SE birkózója:

A II. "Zempléni Erő" Nemzetközi Birkózó Versenyen októberben Sátoraljaújhelyben

Ónodi Szabolcs          2. helyezést ért el.

30. Cserkész Kupa Nemzetközi Birkózó Verseny (Tiszacsege):    1. hely

XX. Meteorit Kupa (Kaba):  1.hely

Nemzetközi „Sport határok nélkül” Kötöttfogású Utánpótlás Verseny (Beregszász):      5. hely

XIII. Hódos Imre emlékverseny:     3. hely

Észak-keleti Regionális Kötöttfogású Területi Bajnokság (Hajdúszoboszló):           3. hely

Serdülő Kötöttfogású Rangsorverseny (Pilismarót):             4. hely

Gömöri Kupa Nemzetközi Verseny (Rimaszombat):            3. hely

III. Nyírsport Kupa:     3.hely

 

2016. júniusban a Csapó Géza Nemzetközi Birkózó Versenyen Földesen

Mátyás Illés      2. helyezést ért el.

ÚSZÁS

ÓNODI GYULA eredményei

2015: Hód Cup junior Swim Meeting:

50 m pillangó                 7.hely

100 m pillangó és 200m pillangó         4. hely

 

III. Aréna Open Swim Cup:

 

400 m vegyes        1. hely

1500 m gyors        2.hely

100 m pillangó      1.hely

 

2016: XX. Víz világnapi Nemzetközi Úszóverseny:

200 m pillangó                 1. hely

4x100 m férfi gyorsváltó          1. hely

200 m mellúszás               2. hely

37. Arany Üst Nemzetközi Úszóverseny:

100 m pillangó         6.hely

 

Országos Vidékbajnokság:

4x 50 m férfi gyorsváltó           2. hely

4x50 m vegyesváltó          2. hely

 

SAKKVERSENYEK

2015. december MIKULÁS KUPA

Morvai Renáta 16 éves lány kategóriában Mind összetettben 1. mind megyeiben is 1 lett.

Nagy Teó 8 éves fiú kategóriában megyei 3. lett.

Tóth Dorottya  10 éves kategóriában megyei 3. lett.

Szűcs Karina 8 éves korcsoportban megyei 3. lett.

Morvai Tirza 8 éves korcsoportban megyei 1. lett.

2016.február Megyei Diákolimpia Csapat Sakk Verseny

Gimnazista Lány Csapat Megyei 1. helyezett:

Csapattagok: Morvai Renáta, Biró Gréta, Kárpáti Dorina

 

Alsó Fiú 1-4 osztályig Megyei 3.helyezett:

Csapattagok: Bodnár Lévi, Ujhelyi Kornél, Biró Benett, Szilágyi Dominik

 

Alsó Lány Csapat Megyei 2. helyezett:

Csapattagok: Gáll Hanna Gréta, Székely Eszter, Tóth Dorottya

 

2016. február Megyei Diákolimpia (Nagyhalász)

Egyéni:

Biró Gréta Evelin  megyei 2. helyezett

Kárpáti Dorina      megyei 2. hely

Bodnár Lévi          megyei 1. hely

Székely Dániel       megyei 1. hely

Gáll Hanna Gréta    megyei 1. hely

Szücs Karina            megyei 1. hely

 

2016. február Tokaj KUPA:

Szücs Karina                megyei 1. helyezett

2016. március VIII. SakkBethlen Kupa:

Az V. korcsoportban 2. helyezést ért el Biró Gréta Evelin.

 A II. korcsoportban 3. lett Székely Eszter.

 

2016. április Géniusz Sakkversenyen Debrecen:

 

Szűcs Karina korcsoportjában   1.helyezett.

Morvai Renáta Korcsoportjában         2. helyezett.

 

2016. május Nagyhalászban igen sikeresek voltak iskolánk sakkozói.

 

Eredmények:

Székely Dániel 3. lett

Kárpáti Dorina 3. lett.

Gál Hanna 3. lett

Bodnár Lévi 3. lett.

Tóth Dorottya 3. lett.

Morvai Renáta 1. lett,

Bíró Gréta 3. lett.

 

 

Országos Diákolimpia Egyéni:

 

Székely Dániel     3. helyezett