Májusi aktualitások

  • Május 2-án (szerdán) 16.15-től nevelőtestületi megbeszélést tartunk, melynek témája a ballagás és az érettségi hetének programjai.
  • A csarnok ruhatári pultjait, fogasait legkésőbb május 2-a (szerda) 16.00-ig osztályfőnöki felügyelet mellett tegyék rendbe a diákok, az ott tárolt dolgaikat vigyék haza! A ruhatárban maradt ruhaneműket a szociális szolgálat ezután elviszi!
  • 2018. május 3-án (csütörtökön) 10.00-tól 11.30-ig Oláh Gergő és Illés Kornél tart motivációs beszélgetést a felső tagozatos és a középiskolás korosztály számára a Rendezvénycsarnokban, melynek során néhány dal is elhangzik majd.
  • 2018. május 4-én (pénteken) 17.00-tól lesz a 12. osztály ballagási ünnepsége, melyre a középiskolás osztályoknak kötelező jönni, de minden más érdeklődőt is szeretettel várnak! Aznap a középiskolában tanítás nélküli munkanap lesz, az osztályok a folyosót, tantermet díszítik 12.00-től 15.30-ig. A munkálatokat az osztályfőnökök felügyelik. Az általános iskolásoknak nem lesz már ebéd után semmilyen foglalkozás (napközi, tanszoba, művészeti órák), legkésőbb 14.00-kor lehetőség szerint menjenek haza. Összevont ügyeletet biztosítunk azok számára, akik igénylik 17.00-ig az iskolával szemben lévő udvaron. Az ügyeletben maradt gyerekek minden felszerelésüket vigyék ki az épületből, hogy az előkészületeket és az ünnepséget semmilyen módon ne zavarják. Az osztályfőnökök hívják fel erre a szülők figyelmét!
  • 2018. május 7-én (hétfőn) kezdődik az írásbeli érettségi vizsga. Aznap tanítás nélküli munkanap lesz mind az általános, mind a középiskola osztályaiban. Május 8-án, 9-én és 10-én a felső tagozatos és a középiskolás osztályok 12.00-re jönnek, az első 3 órájuk lesz megtartva (3x45 perc). Az alsó tagozatosok 8.00-tól, a megszokott rendben tanulnak. 8.00-tól 12.00-ig összevont ügyeletet biztosítunk a felső tagozatos diákoknak az iskola előcsarnokában. Május 11-én (pénteken) 8.00-tól kezdődik a tanítás minden diák számára.