Fogadóórák

  Pedagógus neve Tantárgy Fogadóóra
1. Balogh Csilla magyar nyelv és irodalom, osztályfőnök (9.o.) hétfő 4.óra
2. Berta Máté testnevelés kedd 7.óra
3. Bodnár Károly igazgatóhelyettes, informatika, matematika, bibliaismeret kedd 3.óra
4. Bökönyi Péter művészeti szakkörök péntek 16.00-17.00
5. dr. Lakatosné Debreczeni Andrea napközis nevelő csütörtök 6.óra
6. Dubóczki Judit bibliaismeret kedd 5.óra
7. Enyedi Gábor történelem, földrajz, természetismeret péntek 4.óra
8. Gacsályiné Rocskó Erika történelem, ének-zene,  osztályfőnök (7.o.) péntek 3.óra
9. Gáll Ottó igazgató, matematika, bibliaismeret hétfő 4.óra
10. Gállné Garai Andrea a művészeti iskola vezetője szerda 8.00-9.00
11. Gedei Anikó angol nyelv, osztályfönök (5.o.) hétfő 7.óra
12. Gulyás Csaba történelem csütörtök 6.óra
13. Gulyásné Czine Ildikó testnevelés, földrajz, osztályfőnök (12.o)  szerda 7.óra
14. Gunyecz Istvánné tanító, osztályfönök (2.o.) hétfő 7.óra
15. Horváth Teodóra tanító, osztályfönök (4.o.) kedd 3.óra
16. Horváthné Barkó Bernadett tanító, osztályfönök (1.o.) szerda 4.óra
17. Hunyadi-Szemán Anikó napközis nevelő hétfő 5.óra
18. Kárpátiné Elek Edit igazgatóhelyettes, biológia, bibliaismeret, természetismeret, testnevelés kedd 3.óra
19. Kassainé Sólyom Beáta igazgatóhelyettes, magyar nyelv és irodalom, angol nyelv, filozófia, etika csütörtök 4.óra
20. Komjáthy Melinda zongoratanár csütörtök 16.45-17.45
21. Kökösi Erika magyar nyelv és irodalom, angol nyelv, osztályfőnök (8.o.) kedd 3.óra
22. Lőrincz Csilla informatika, napközis nevelő hétfő 4.óra
23. Mák Jánosné matematika, napközis nevelő szerda 4.óra
24. Mátyás Katalin gyógypedagógus, logopédus csütörtök 15.00-16.00
25. Megyesi Csabáné matematika, vizuális nevelés, képzőművészet hétfő 4.óra
26. Némethné Oláh Éva tanító, osztályfönök (3.o.) kedd 2.óra
27. Pályiné dr. Kekk Zsuzsanna biológia kedd 6.óra
28. Reskóné Szabó Judit angol nyelv, földrajz, természetismeret, osztályfőnök (6.o.) kedd 4.óra
29. Szilágyi Erikné matematika, fizika, osztályfőnök (10.o.) péntek 2.óra
30. Szilvási Anna zongoratanár kedd 11.00-12.00
31. Terbócs Szilvia angol nyelv, osztályfönök (11.o.) kedd 3.óra
32. Tóth János testnevelés hétfő 8.óra
33. Varju Ildikó német nyelv, kémia kedd 3.óra